Monday, June 24, 2024
spot_img

E trishtë,vdes djali i vogël i Cristiano Ronaldo

- Advertisement -..

Cristiano Ronaldo ka publikuar një lajm të hidhur që i ka ndodhur në familjen e tij. Përmes llogarisë së tij të “Instagram-it” futbollisti botëror ka thënë se djaloshi i tij i vogël ka ndërruar jetë.

Postimi i tij :

Me dhimbjen tonë më të thellë njoftojmë se djali ynë i vogël ka ndërruar jetë. Është dhimbja më e madhe që mund të ndiejë një prind. Vetëm lindja e vajzës sonë mund të na japë forcë për të tejkaluar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi.

Falënderojmë mjekët dhe infermierët për të gjithë kujdesin dhe mbështetjen e tyre. Jemi të gjithë të mërzitur nga kjo humbje dhe me mirësjellje ju kërkojmë privatësi në këtë kohë shumë të vështirë. Djali ynë, ti je engjëlli ynë. Ne do të duam përgjithmonë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X