Friday, June 14, 2024
spot_img

Einxhel përballet në emision me motrën e Dagz…

- Advertisement -..

Lidhja e Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po vazhdoj jashtë programit si duket për mrekulli.
Çifti po shihen kudo bashkë me njëri-tjetrin dhe në çdo dalje reflektojnë shumë dashuri.

Së fundmi finalistja e Big Brother është përballur në “Wake up” me Aurorën, motrën e të dashurit të saj.
Vajzat tregojnë se janë shumë të afërta pasi janë të ngjashme në karakter.

Aurora tha se ngjan shumë me të ndaj e dinte se ishte e vështirë që të shprehte ndjenjat për Dagz-in. Ajo gjithashtu shprehet se e ka ditur që nga fillimi se do të kishte diçka mes tyre.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X