Monday, June 24, 2024
spot_img

Einxhel Shkira dhe Beatrix Ramosaj bëjnë “xing”, por JO në veshje! E shihni këtu!

- Advertisement -..

Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bejne “xing” me njëra-tjetrën përsa i përket veshjes dhe jo vetëm.

Së fundmi ishte rradha e dy bukurosheve shqiptare, moderatores Einxhel Shkira dhe këngëtares Beatrix Ramosaj.

Mirëpo këtë herë ato nuk bënë xing në veshje, por në paruke.

Edhe pse jashtë BBVIP këtë look e rikthehu Trixa, duhet të kthehemi pas në kohë se Einxhel i vendosi e para gjatë një prime.

Mirëpo së fundmi të njëjtin “look” ja pamë sërish Einxhelit.

Ne dimë të themi se iu shkojnë shumë, por se cila nga vajzat duket më bukur nuk mund ta themi ne, por mund ta gjykoni vetë ju!/

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X