Friday, June 14, 2024
spot_img

Einxhel Shkira në klipin e Noizyt para 8 vitesh, s’do ta njihni

- Advertisement -..

Einxhel Shkira u bë më e njohur me hyrjen e saj në Big Brother VIP. Ajo ka tërhequr vëmendjen me karakterin e saj dhe u konsiderua si një ndër konkurrentet më të forta që synonte finalen.

Por së fundmi ka qarkulluar në rrjet një video ku shihet se moderatorja ka qenë pjesë e një klipi të Noizy-t.

Bëhet fjalë për këngën “Ata nuk e dinë”. Kënga në bashkëpunim me Encën ka protagoniste Einxhel, e cila është publikuar në vitin 2014. 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X