Monday, June 17, 2024
spot_img

Einxhell zëvendëson Orin në Wake up?

- Advertisement -..

Prej vitesh tashmë, emisionin e mëngjesit “Wake Up” e moderon Ori Nebiaj dhe Isli Islami. Por ky i fundit sot është shfaqur pa Orin.

Emisioni ka filluar në një studio të re, por edhe me një moderatore të re që është Einxhel Shkira.

Por jo për shumë gjate. Vetëm për mëngjesin e sotëm.

Einxhel ka përshëndetur Orin nga sudio e “Wake Up” duke treguar se kjo nuk është përfundimtare, por as Isli dhe as Einxhel nuk na treguan çu bë me Orin.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X