Friday, June 14, 2024
spot_img

Elvana Gjata ndezë skenat në koncertet që po zhvillon(video)

- Advertisement -..

Elvana Gjata një këngëtare e afirmuar prej shumë vitesh është e pritshme që në çdo skenë që ngjitet do e ndezë dhe elektrizojë të gjithë që e ndjekin.

Ajo ka shumë hite, më saktë çdo projekt që lançon ajo thyen rrjetin dhe këngët bëhen super hite. Konkretisht me hitin e fundit “Ex” që sigurisht e dëgjojmë kudo ajo ka elektrizuar disa skena.

Nëse nuk keni patur mundësi ti shijoni live performancat e Elvanës më poshtë keni disa fragmente nga disa koncerte ku ajo i ka vënë flakën skenës me kuptimin e plotë të fjalës.

Mos harroni të bëni subcribe në kanalin tonë të ri në youtube

https://youtube.com/shorts/TYOkTLKhI0c?feature=share

https://youtube.com/shorts/LbzLqzqpy0A?feature=share

https://youtube.com/shorts/cdTnes2SMr8?feature=share

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X