Monday, June 17, 2024
spot_img

Enca tregon kushtet që ka për bashkëshortin e ardhshëm: Nëse nuk i bën…

- Advertisement -..

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon foto dhe video nga udhëtimet e saj duke mos i kursyer pozat provokuese.

Ajo numëron mijëra fansa nga e gjithë bota dhe së fundmi ka ndarë me ta kushtin që duhet të plotësojë i dashuri ose burri i saj i ardhshëm që të jetë krah saj.

Në një postim në Instastory Enca shkruan:

“Seriozisht i dashuri/bashkëshorti im i të ardhmes duhet të më gatuajë përditë gjëra të mira…ose do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”

Më tej ajo vijon me një tjetër detyrë që ai duhet të plotësojë, të cilën ka vendosur ta mbajë “sekret.”

“Ka edhe një detyrë tjetër të rëndësishme, të përditshme, por këtë do ta diskutojmë një herë tjetër.”– shkruan këngëtarja.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X