Monday, June 17, 2024
spot_img

Kida dhe Dafina Zeqiri bëhen bashkë. Ja detaji që “ndezi” fansat 

- Advertisement -..

Jemi në periudhën pak para stinës së nxehtë të verës dhe ky është momenti kur artistët tanë shpërthejnë në bashkëpunime. Bashkëpunime të cilat më pas përkthehen në hitet e verës.

Orhidea Latifi ose Kida siç e njohim të gjithë dhe Dafina Zeqiri janë dy nga këngëtaret më të pëlqyera të industrisë tonë muzikore. Vajzat secila nga ato kanë një karrierë të shkëlqyer muzikore, me hite të shumta, mirëpo kurrë nuk i kanë bashkuar fuqitë për të sjellë një projekt së bashku.

Ka qenë Kida, e cila së fundmi ka dhënë një dritë jeshile për një bashkëpunim të mundëshëm midis tyre. Ajo ka postuar një video në rrjetin e saj TikTok ku duket bashkë me Dafina Zeqirin.

@officialkidaa

Yeeeaaaa @Dafina Zeqiri 😛😛😛

♬ I did it myself – Keltie

Të shumtë kanë qenë edhe ndjekësit që aludojnë për diçka të tillë. Ato shkruajnë në komente: “Era bashkëpunim,së shpejti bashkëpunim, po vjen era bashkëpunim.” Akoma nuk e dimë nëse një projekt i tyre së bashku do të realizohet këtë verë, pasi nuk kemi një reagim zyrtar nga asnjëra palë. Po diçka është e sigurtë, fansat mezi po e presin një këngë nga dyshja në fjalë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X