Monday, June 17, 2024
spot_img

Është ndarë nga Aleksia Peleshi? Flet Romeo Veshaj, çudit me deklaratën për lidhjet e Donaldit: “I ke parë shijet e tij … “

- Advertisement -..

Mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë I ftuar Romeo Veshaj. Ai ka folur për disa nga detajet e emisionit më të ri që nis në Top Channel, “Më lër të flas” dhe jo vetëm.

Teksa ka realizuar një lojë me moderatoret, ai është pyetur nëse vëllezërit Veshaj janë single apo jo.
“A mund të flas për veten se për Donaldin nuk e di”- ka thënë ai, ku më tej ka vazhduar: “Unë jam single, me Donaldin jam zënë s’flasim për karikusin nuk e di si është”.

E pra mesa duket Romeo sapo u dha fund të gjitha aludimeve lidhur me të dhe marrëdhënien me Aleksia Peleshin. Edhe pse ai nuk ka përmendur emra, duket se tashmë çdo gjë ka marrë fund dhe aktori është beqar!

Mirëpo na çuditi pak deklarata që tha për Donaldin dhe lidhjet e tij, teksa Rita e pyeti nëse ka ndodhur të pëlqejnë të njëjtën vajzë ai u shpreh se jo sepse nuk i pëlqejnë shijet e Donaldit.

“Ti i ke parë shijet e Donaldit? Unë kam shije të tjera…”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X