Monday, June 24, 2024
spot_img

Fansat janë të BINDUR se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar dhe provat i kanë këtu!

- Advertisement -..

Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lidhjes për të dytën herë dhe prej muajsh nuk ka pasur ndonjë shenjë për ribashkim.

Fansat e dyshes nuk janë dorëzuar akoma duke kërkuar ribashkimin e tyre madje në çdo postim, fjalim dhe lëvizje mundohen të gjejnë detaje që i lidhin dyshen.

Pak ditë më parë dyshja na kanë bërë të “fshijmë sytë” disa herë për të parë detajin që i bashkoi dhe janë veshur “matchy-matchy”! Apoo ia kanë marrë njëri-tjetrit?! E kemi fjalën për këpucët e veshura në fotot e tyre!

Mirëpo prisni se provat nga fansat nuk mungojnë!

Mozzik dhe Loredana janë shfaqur me të njëjtin jelek së fundmi. Ata kanë postuar foto të ndryshme në rrjete sociale me këtë jelek jeshil.

Epo si duket dyshja po na paralajmëron për diçka, të gjithë po binden se diçka po fshihin por se çfarë duhet të presim pak!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X