Monday, June 17, 2024
spot_img

Fansi i kërkon puthje në mes të koncertit, Elvana Gjata bën reagimin e papritur!

- Advertisement -..
Fansi i kërkon puthje në mes të koncertit, Elvana Gjata bën reagimin e papritur!

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të preferuara për publikun shqiptar. Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë koncerte, duke i mbushur diskotekat plot e përplot.

Mirëpo, së fundmi, një video nga një koncert i saj ka bërë xhiron e rrjetit. Një fans e konsideron Elvanën si më e mira dhe i kërkon asaj një puthje. Ndërkohë që këngëtarja nuk ka hezituar dhe në mes turmës ka pranuar.

“Oo ma e mira jee, ma e miraa. A bon me t’puth niher”, i thotë djali Elvanës.

“Eja” i thotë ajo teksa fansi e puthë në faqe dhe Gjata e përqafon.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X