Monday, June 24, 2024
spot_img

Festivali i Filmit në Kanë. Ja kush ishin disa prej aktorëve që u shfaqën në tapetin e kuq

- Advertisement -..

Bizhuteritë mahnitëse apo fustanet e mrekullueshme! Festivali i Filmit në Kanë është rikthyer fuqishëm këtë vit dhe yjet po sjellin performancën e tyre më të mirë në tapetin e kuq legjendar të ngjarjes së vitit.

Festivali i Filmit në Kanë 2022 nisi zyrtarisht më 17 maj dhe përfshin gjithsej 12 ditë deri më 28 maj.

Eventi i vitit të kaluar u zhvillua në korrik. Ngjarja e 2021 erdhi pasi festivali u anulua krejtësisht një vit më parë për shkak të Covid-19.

Këta janë disa nga yjet e Hollywood-it morën pjesë në ceremoninë vjetore që po mbahet në Francë:

Eva longoria

Lory Harvey

Deepika Padukone

Juliane Moore

Rebecca Hall

Catherine Langford

Noomi Rapace

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X