Monday, June 17, 2024
spot_img

Fifi dhe Gent Fatali paralajmërojnë bashkëpunimin, “Pikturë” publikohet së shpejti

- Advertisement -..

Dy artistët e njohur, Fifi dhe Gent Fatali kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Dyshja e njohur kanë paralajmëruar se fundmi këngën e re përmes rrjeteve sociale duke dhënë disa detaje.

Ishte Gent Fatali ai që ka postuar një fotografi ku shihen së bashku dhe duket të jetë e shkëputur nga xhirimet e klipit.

“Së shpejti, pikturë”, shkruhet në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë që projekti i fundit i Fifit është bashkëpunimi me DJ PM dhe DJ Dagz “Hana”, ndërsa në anën tjetër Gent Fatali ka kohë që nuk ka lansuar një këngë të re, e fundit është bashkëpunimi me Skerdin “Melodia”.

Theksojmë që ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes dy artistëve, ndërsa mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur ata, por padyshim do të mirëpritet nga fansat e tyre.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X