Friday, June 14, 2024
spot_img

Fifi ka një pyetje për të dashurin e saj, Adisin: “A mund të të shaj edhe ….”

- Advertisement -..

Lidhja e Fifit me Adis Patushin si duket po shkon për mrekulli.

Çifti janë bërë të pandashëm kudo dhe së fundmi Filloreta ka publikuar një tjetër foto me të dashurin e saj të ri, Adis Patushi. Në një postim në Instagram, Fifi ka vendosur që ta shoqërojë me disa fjalë foton e publikuar.

Ajo shihet krah të dashurit, si në çdo postim tjetër, pasi tashmë janë bërë të pandashëm.

“A mundem me të shajt edhe prap me të dasht,”- ka shkruar Fifi.

https://www.instagram.com/fifi.official.fr/?utm_source=ig_embed&ig_rid=bfc709bf-ae59-40df-98fc-816e1649d9c8&ig_mid=EE25A440-CFE7-4722-82DC-9F375A2DDBC7

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X