Monday, June 17, 2024
spot_img

‘Fillova të dilja me një djalë’, Dojna Mema zbulon pasigurinë më të madhe

- Advertisement -..

Dojna Mema gjithmonë ka mbajtur një komunikim të ngushtë me ndjekësit. Së fundmi në një bashkëbisedim dikush e ka pyetur moderatoren mbi pasigurinë e saj më të madhe.

Cila ka qen pasiguria më e madhe e Dojnës në adoleshencë?

‘Gajtësia dhe imtësia. Ndihesha aq e vockël në një kohë kur shoqet e mia dukeshin të rritura. Fillova të mbaja taka derisa fillova të dilja me një djalë 1.98 të cilit i pëlqeja shumë me atlete dhe ashtu thjeshtë. Se vrava më mendjen dhe filloi të më dukej vetja super yll. Nëse nuk arrin ti tejkalosh vetë pasiguritë rrethohu nga njerëz që të bëjnë të ndihesh mirë dhe që shohin më të bukurën tek ti’.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X