Monday, June 17, 2024
spot_img

Georgina Rodriguez ndan mesazhin prekës pas humbjes së djalit

- Advertisement -..

Georgina Rodriguez ka shkruar një mesazh rrëqethës në rrjetet sociale pas humbjes së djalit të saj dhe Cristiano Ronaldos.

Partnerja e yllit të futbollit shkroi një status në Instagram për të ndarë një mesazh të fuqishëm dhe frymëzues për Ditën e Nënës që në Portugali festohet të dielën e parë të muajit maj. Në statusin e saj Georgina shkruan:

“Atyre që janë, atyre që ishin, atyre që deshën dhe nuk mundën, atyre që përpiqen, atyre që pa qenë kështu veprojnë si të tillë, atyre që kanë instinkt, atyre që vendosni të mos jemi… të gjithë ne, krijues të jetës dhe lidhjeve… gëzuar ditën e nënës.”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X