Monday, June 24, 2024
spot_img

Gjërat bëhen serioze, Arilena Ara bën dedikimin e veçantë për Popin

- Advertisement -..

Arilena Ara dhe Popi Kola prej vitesh bëjnë lëmsh ndjekësit me historinë e tyre.

Një herë lënë të kuptohet se dyshja janë në lidhje dhe një herë jo.

Së fundmi Arilena ka vendosur ti bëjë një dedikim të ëmbël Popit

‘Takimi im i përjetshëm’.

Dyshen përveç jetës private i lidh një bashkëpunim i fortë prfesional ndër vite.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X