Monday, June 24, 2024
spot_img

Gjyqi, akuza të rënda mes dy yjeve të famshëm

- Advertisement -..

Ndërsa gjyqi mes dy yjeve të famshëm, Johnny Depp dhe Amber Heard vazhdon, detaje të reja kanë dalë në dritë.

Gjatë marrjes në pyetje, avokatja e Heard, Elaine Bredehoft zbuloi mesazhe midis Depp dhe mikut të tij, Isaac Baruch.

Aktori dyshohet se i tha Baruchit se ai shpresonte se “kufoma e kalbur e Heard-it po dekompozohej në bagazhin e një Honda Civic”.

Tekstet dyshohet se u kthyen në vitin 2016, me Baruch që u përpoq të fshinte mesazhet në sallën e gjyqit.

Depp po kërkon 50 milionë dollarë si dëmshpërblim pasi Heard pretendoi se ishte viktimë e dhunës seksuale në një artikull që u publikua nga Washington Post në 2018.

Gjyqi për shpifje do të vazhdojë të enjten teksa priten të dalin më shumë dëshmitarë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X