Monday, June 24, 2024
spot_img

“Gruaja më e çmendur që ka ecur në këtë planet!” Bethenny Frankel ndaj Amber Heard

- Advertisement -..

Bethenny Frankel mendon se Amber Heard është “gruaja më e çmendur në këtë planet”.

Ylli i “Real Housewives of New York City” e bëri deklaratën në podkastin e saj “Just B with Bethenny Frankel” ndërsa po fliste për gjyqin e aktores dhe ish-bashkëshortit Johnny Depp.

Johnny Depp duket si një hero vetëm në një marrëdhënie me Amber Heard,” tha Frankel, duke bërë shaka se ylli i “Pirates of the Caribbean” “do të do të arrijë Gandin dhe Papën kur gjithçka të mbarojë sepse ai ishte në një lidhje me gruan më të çmendur që ka ekzistuar në këtë planet.”

Biznesmenja vazhdoi: “Jam e sigurt që mbretëresha Elizabeth po e thërret duke thënë: “Eja këtu, dua të të jap një titull sepse tani je heroi në këtë histori të çmendur.”

Bethenny kritikoi gjithashtu Johnny Depp. “Nuk ka kuptim. Johnny Depp dhe kushdo tjetër përveç Amber Heard është një burrë që toleron kokainën në krevat. Por ja, ai duket…” vazhdoi ajo, duke kënduar me zë të lartë në një këngë të Mariah Carey, “dhe pastaj vjen një hero!” sepse po krahasohet me Amber Heard.”

Frankel mbylli deklaratën e saj duke bërtitur: “Më vendos pranë Shrekut! … Do të jem bashkë-prezantuese Met Gala vitin e ardhshëm me Anna Wintour!”

Depp ka paditur yllin e “Aquaman” që nga 11 prilli për një shkrim të ‘Washington Post’ në 2018 në të cilin ajo e cilësoi veten si viktimë e dhunës në familje. Edhe pse ajo nuk e përmendi me emër yllin e “Edward Scissorhands”, ai pretendoi se eseja njollosi reputacionin dhe karrierën e tij. A

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X