Monday, June 24, 2024
spot_img

Harrojeni “si thone bukur ne shqip” nga Trixa, Donaldi paska bërë GAFË të njëjtë brenda BBVIP! (VIDEO)

- Advertisement -..

Gafa e Beatrix Ramosaj kur pyet “si thonë bukur në shqip” është shpërndarë gjithandej në rrjete sociale madje edhe vet këngëtarja është tallur disa herë në llogari të saj.

Por jo vetëm Trixa, gafë të njëjtë paska bërë edhe Donaldi dhe na paska ikur.

Një video e shpërndarë gjatë qëndrimit brenda shtëpisë ai dëgjohet duke pyetur: Si i thonë shqip si jashtë shtetit.

Video është shpërndarë në Tik Tok dhe radhën për meme tani e ka Donaldi.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X