Monday, June 17, 2024
spot_img

Horoskopi javor 28 Mars-3 Prill

- Advertisement -..

Dashi – Horoskopi i javës thotë se Dashi do të jetë gjithmonë i gëzuar, buzëqeshja mund t’ju bëjë shumë më tërheqës. Prandaj, kjo shenjë nuk duhet të jetë e mbytur, duhet të gjejë një mënyrë për të lehtësuar presionin në zemër, në mënyrë që mendja të jetë më e rehatshme dhe e qetë Gjatë javës 28 mars deri më 3 prill mund të lindë një situatë e pakëndshme në lidhje me një fëmijë ose një të ri, në të cilën do të duhet të impononi vullnetin tuaj, por rezistenca nga ana tjetër do të jetë shumë e pakëndshme ose fyese për ju.

Demi – Parashikimi i horoskopit Demi do të bjerë në situata për shkak të xhelozisë dhe zilisë që dëmtojnë njëri-tjetrin. Kjo shenjë do të jetë në gjendje të pranojë gjithçka, kështu që dalja nga telashet do të jetë më e lehtë për të marrë një shans për t’u rritur. Trajtimi i objekteve të seksit të kundërt do të ndikojë disi në vlerësimin e beqarëve këtë javë, gjithashtu do të ulen ndjeshëm përgjegjësitë e Demit këtë javë. Nëse jeni ende në një lidhje, nuk mund të mbështeteni përgjithmonë tek gjysma juaj tjetër.

Binjaket – Horoskopi i javës thotë se Binjakët duhet të mësojnë të përshtaten me të gjitha situatat dhe atë që po ndodh me ju. Nëse kjo shenjë vazhdon të jetë dembel dhe pesimiste, rezultatet e gjithçkaje do të pakësohen. Premton të ketë shumë ndryshime me të ardhurat. Përsa i përket marrëdhënies së atyre që janë ende beqarë, nuk do jetë shumë mirë, nëse kjo shenjë pret pasivisht që të tjerët t’ju duan, është e lehtë t’ju mungojë personi që doni. Këshilla për Binjakët tashmë të martuar është të mos gënjejnë në këtë moment.

Gaforrja – Java e re e shpirtit të Gaforres duhet të fokusohet te besueshmëria me të gjithë. Vetëm kur kjo shenjë të krijojë besueshmëri, do të ketë një shans për të kapur avantazhin e saj, duke u bërë një objekt që do ta bëjë kundërshtarin të admirojë. Beqarët do kenë një marrëdhënie të përmirësuar në javën e re. Gaforrja di të kujdeset edhe për pamjen e tyre, për të tërhequr seksin e kundërt. Çiftet do kenë një takim të lumtur, në takim do ketë kujtime të ëmbla, të cilat do ta bëjnë lidhjen e tyre më të fortë pas një kohe të gjatë bashkë.

Luani – Këtë javë, Luani duhet të jetë plotësisht i fokusuar për të arritur përparime. Luani do të konsumojë energji dhe do të shkaktojë humbje kohe. Luani është ose filantrop dhe duhet të vazhdojë ta promovojë këtë hobi. Aspekti i dashurisë i kësaj shenje që është beqar do përmirësohet gjatë javës. Në këto takime duhet të arrini në kohë, duke i dhënë përshtypje të mira palës tjetër. Ju që jeni një çift, duhet të tregoni respekt për gjysmën tjetër, të mendoni për vetëvlerësimin e tyre në vend që të fajësoni tjetrin kur thoni diçka.

Virgjeresha – Virgjëresha e javës së re është relativisht e mirë këtë javë. Fati juaj javën e ardhshme do të varet nga qëndrimi juaj. Kjo shenjë mund të ulë qëndrimin në mënyrë që të jetë e lehtë për të marrë pëlqimin dhe pranimin e të gjithëve. Ju duhet ta përballoni jetën me një qëndrim më serioz. Përsa i përket dashurisë, ata që janë ende beqarë do jenë mjaft të mirë, pasi lidhja të jetë e qëndrueshme, mund të ketë një hap zhvillimi më pas, më mirë që kjo shenjë të tregohet më e guximshme. Ata që janë tashmë të martuar nuk duhet të fantazojnë për gjëra që definitivisht nuk do të ndodhin.

Peshorja – Horoskopi tregon që Peshorja i jep përparësi detyrave krijuese këtë javë, sepse mund të ndani idetë dhe mendimet tuaja që i keni dashur për një kohë të gjatë. Dhe sigurohuni që këto opinione dhe pikëpamje duhet të jenë faktike. Çiftet e reja mund të mundohen nga episode xhelozie që shkaktojnë shumë presion, gjë që do të rrisë grindjet në çështjet e dashurisë. Ata që janë tashmë në një lidhje duhet të diskutojnë bashkë polemikat dhe mosmarrëveshjet, të mos heshtin dhe t’i komplikojnë gjërat edhe më shumë.

Akrepi – Duke hyrë në javën e re, Akrepi duhet të qëndrojë besnik në çdo gjë, ky është qëndrimi dhe përgjegjësia e nevojshme e një profesionisti dhe të dijë të ruajë besueshmërinë. Qoftë në dashuri apo në punë, duhet të jeni shumë besnikë, të shmangni tundimin për të bërë gabime. Përsa i përket lidhjeve të dashurisë së atyre që janë ende beqarë, java e ardhshme do të jetë mjaft e mirë, pala tjetër do të kujdeset për këtë shenjë të horoskopit me dhurata domethënëse. Çiftet nuk duhet të mburren shumë për arritjet e tyre ndërsa tjetri është i trishtuar.

Shigjetari – Javën e re Shigjetari duhet ta dojë veten, kjo është çështja më e rëndësishme për këtë shenjë të zodiakut, sepse kështu Shigjetari do të ketë mundësinë të jetë i dashur. Ju nuk duhet të keni frikë të gjeni mënyra për të rritur besimin tuaj dhe për të provuar vlerën tuaj. Për sa i përket marrëdhënies së dashurisë, nëse jeni beqar, ajo do të jetë në rënie, për më tepër, dikush do të “ngrejë dorën” mbi një objekt që po mëson kjo shenjë e zodiakut. Janë ngjarje të tilla që do t’ju bëjnë të bini në dashuri. Kjo shenjë ndihet e pasigurt në marrëdhëniet e dashurisë.

Bricjapi – Horoskopi i javës thotë se Bricjapi është më i shqetësuar për të bërë ftesa këto ditë, ftesat proaktive do të sjellin surpriza kur kjo shenjë e zodiakut të tregojë entuziazmin tuaj për njerëzit. Kjo shenjë e zodiakut, sa më mirë të bëjë një punë, aq më miqësorë do të bëhet me të tjerët. Ju që jeni ende beqarë do keni fat në afera dashurie gjatë javës, ndaj duhet të visheni mirë për takime, pamja është shumë e rëndësishme. Nëse tashmë e keni gjysmën, nuk duhet të bëni luftë të ftohtë me gjysmën tjetër, nëse keni një problem, thuajeni drejtpërdrejt që të dy ta zgjidhni së bashku.

Ujori – Horoskopi javor thotë se Ujori është më i shqetësuar për drejtësinë gjatë javës. Nëse jo shenjë do të jetë shumë e qëndrueshme dhe nuk do të jetë e njëanshme ndaj asnjë kushti, atëherë do të ketë shumë fat. Kjo shenjë e zodiakut nuk duhet të jetë agresive apo të dëshirojë të ngacmojë askënd, nëse ka një jetë të qetë. Ju që jeni ende beqarë do të keni një linjë shumë të mirë dashurie në javën e qe vjen. Nëse jeni të ftuar aktivisht nga seksi i kundërt, do ta pranoni këtë mundësi edhe nëse nuk i pëlqen shumë njerëzit, provojeni, zbuloni më shumë. Ju që jeni ende beqarë do të keni një linjë shumë të mirë dashurie në javën e re. Nëse jeni të ftuar aktivisht nga seksi i kundërt, do ta pranoni këtë mundësi edhe nëse nuk i pëlqen shumë njerëzit, provojeni, zbuloni më shumë.

Peshqit – Gjatë javës 28 mars deri më 3 prill do të keni dëshirën dhe ambicjen për të bërë disa gjëra të rëndësishme për familjen tuaj që ju kanë munguar deri më tani për arsye të ndryshme. Kjo do të jetë një javë e favorshme për martesë apo ngjarje familjare. Në javën e re, Peshqit realizojnë potencialin e tyre të plotë në garë. Siç do ta shihni, do të përparoni këtë javë. Të gjitha përpjekjet tuaja të qeta gjatë kësaj kohe do të testohen shumë qartë këtë javë dhe jeta juaj gradualisht do të përmirësohet.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X