Monday, June 17, 2024
spot_img

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e mërkurë 27 prill 2022

- Advertisement -..

Dashi: Në dashuri, përpiquni të gjeni guximin për të shkuar përtej kufijve tuaj. Në punë angazhohuni gjithmonë në maksimum për të arritur objektivat që i keni vënë vetes.

Demi: Është një periudhë pak e vështirë për dashurinë, por shtrëngoni dhëmbët sepse lajmi i mirë po vjen. Ndërsa në punë gjërat po rregullohen me kalimin e kohës.

Binjakët: Përgatituni të fshini lotët sepse do të keni shumë emocione dashurore. Dyshimet tuaja do të zgjidhen. Në punë është një periudhë stresuese, por që do të sjellë shumë kënaqësi.

Gaforrja: Dashuria do t’ju rezervojë shumë emocione duke ju sjellë lumturi të papritur. Në punë do të keni disa probleme, por në parim të zgjidhshme.

Luani: Për dashurinë këto ditë janë pak të vështira, por jeni mjaft të fortë për t’i kapërcyer ato. Në punë, besojini instinkteve tuaja dhe ndiqini ato.

Virgjëresha: Në dashuri duhet të nxitoni të ndërtoni diçka solide. Në punë duhet të mbani fort gjithçka që keni ndërtuar.

Peshorja: Në dashuri gjërat mund të ishin më mirë, por tani për tani nuk është keq. Ka situata të vështira, por duhet të ecni përpara. Sfera e punës do të bëhet gjithnjë e më i mirë.

Akrepi: Jeni duke përjetuar një periudhë që ju sjell dëshirë gjithnjë e më të madhe që të keni dikë në krah. Në punë po fliten disa gjëra, do të ketë shumë diskutime.

Shigjetari: Në dashuri do të keni disa aspekte që nuk do arrini t’i kuptoni, por nuk do të zgjasin shumë. Në punë duhet të jeni më të fokusuar se kurrë.

Bricjapi: Në dashuri do të jeni të kënaqur, por do të ndjeni se nuk ju mjafton. Në punë është e rëndësishme të besoni në atë që po bëni.

Ujori: Në dashuri po e vrisni shumë mendjen. Është koha për të ndalur së menduari kaq shumë, mos tirrni diçka që nuk është e nevojshme. Në aspektin profesional, këmbëngulja dhe guximi mund ta shpërblejnë punën që po bëni.

Peshqit: Ka disa njerëz të kësaj shenje që janë në lidhje dashurie që kanë arritur në pikën, ose për t’u zgjidhur ose për t’u mbyllur. Në punë, të përpiqesh të kesh gjithnjë e më shumë është gjëja më e mirë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X