Monday, June 17, 2024
spot_img

‘Humbe diamantin…’ a ishte ky mesazhi i Adrolës dedikuar enkas për Fifin dhe ish-partnerin?!

- Advertisement -..

Lidhja e re e Fifit u përfol për dy arsye në media.
E para, një lidhje kaq të shpejt të saj pas eksperiencës së ‘Big Brother’ nuk e prisnim dhe e dyta, partneri i saj është ish-partneri i modeles, Adrola Dushi.
Kjo e fundit ka postuar një thënie në Instagram ku, nuk është që mund të merret si dedikim për dyshen:
‘Kurrë mos e injoro një person që kujdeset për ty sepse një ditë do ta kuptoni se humbët diamantin duke u përpjekur të mblidhni gurët’.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X