Monday, June 24, 2024
spot_img

I biri feston ditëlindjen Amelda suprizon me urimin e vecantë

- Advertisement -..

Ditën e sotme Efehan, djali i Almeda Abazit mbush tre vjec dhe ajo nuk ka ngurruar të bëjë një urim mjaft special për të në Instagram. Almeda ka publikuar foto kur ai ishte bebe dhe shkruan:

“Ky djali më vodhi zemrën. Ai më quan mami! Gëzuar ditëlindjen bir, mami të do gjithmonë”. E sigurisht nuk kishte si të ishte ndryshe vec se me fjalë zemre.

Almeda Abazi jeton prej vitesh në Turqi ku dhe ka ndërtuar jetën e saj, ndonse një figurë me kuriozitet mjaft të madh edhe këtu tek ne.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X