Saturday, July 20, 2024
spot_img

I dhanë fund martesës disa vjeçare, Bes Kallaku “thumbon” Xhensila Myrtezajn?

- Advertisement -..

Ndarja e aktorit Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, është prej kohësh në qendër të vëmendjes.Një postim i bërë nga Besi së fudnmi është konsideruar si një ironi ndaj Xhensilës, ku ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, duke treguar se palestra e një katunari sipas tij, është të punosh në kopsht.

Kjo video e tij është konsideruar si një ironi ndaj Xhensilës, e cila njihet tashmë për kohën e madhe që i dedikohet palestrës, për të mbajtur trupin në formë.“Ja çfarë do të thotë palestër katunarësh. Vegla për katunarë. Kjo është për shpatullat, të marrtë dreqi shpatullat të marrtë”, shkruan ai.

Burime nga gjykata e Tiranës, bënë me dije detaje të tjera nga padia e këngëtares, e cila jo vetëm kërkon që divorci të kryhet pa faj, por gjithashtu kërkon lënie për edukim dhe rritje të fëmijëve, si edhe pension ushqimor prej 150 mijë lekë të vjetra për dy të miturit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X