Monday, June 24, 2024
spot_img

I dhanë fund miqësisë së tyre? Sabiani HABIT rrjetin me këtë postim ndaj Ilirit!

- Advertisement -..

Një nga miqësitë më të ngushta të krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania ishte ajo mes Sabianit dhe Ilirit.

Dyshja e quanin vëlla njëri-tjetrin brenda por duket se gjërat jashtë kanë ndryshuar.

Që pas daljes së Ilirit nga shtëpia ata nuk u panë më bashkë madje Sabiani deklaroi se pothuajse të gjithë banorët kanë ndryshuar pas daljes nga emisioni dhe kanë qenë ndryshe nga pritshmëritë e tij. I pyetur se kush ka përfituar me shumë nga ai, Sabiani i është përgjigjur se vëllai i tij duke e patur fjalën për Ilirin të cilit i referohej ashtu. Gjithashtu kur Sabiani festoi ditëlindjen nuk pati një urim nga Iliri.

Ndonëse në internet u përfol se kjo miqësi u prish, ka qenë Sabiani ai që ka reaguar nëpërmjet një postimi.

Ai ka publikuar foto me Ilirin e përbri shkruan: Qentë le të lehin, karvani ecën para vllacko.

E pra mesa duket marrëdhënia e tyre vazhdon e njëjtë duke mos pasur krisje. Ose ndoshta i kapi inati pas reagimeve në rrjet, e kryesisht nga Monika.

Ky postim solli “habi” në publik, pasi ishte Sabiani ai që tha që Iliri kishte përfituar prej tij brenda shtëpisë dhe me deklaratën e fundit bëri të gjithë të besonin “krisjen” e miqësisë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X