Friday, June 14, 2024
spot_img

I jep kurajo duke e gjuajtur nga të pasmet/ Rrjeti shpërthen në komente nga gjesti i Adisit për Fifin

- Advertisement -..

Filloreta Raçi e njohur me emrin e saj artistik si Fifi duket e pandarë nga i dashuri i saj Adis Patushi. Këngëtarja ndan shpesh foto me të dashurin e saj edhe në rrjetet sociale, zbulon momente të ndryshme të marrëdhënies së tyre.

Këngëtarja ka ndarë së fundmi në rrjetin social Tik-Tok një video teksa po ushtrohej në palestër. Por  ajo që ka marrë vëmendje është veprimi i partnerit të saj, i cili afrohet dhe i gjuan në të pasme.

“Kjo është mënyra se si partneri im më jep kurajo”- shkruan Fifi krahas videos

@fifi.fr

This is how my boyfriend gives me courage 😎😂❤️ #couple #fyp #foryou @Adis Patushi !!!

♬ original sound – Filloreta Raçi

Videoja ka marrë menjëherë shumë komente nga ndjekësit e këngëtares, ku komplimentonin çiftin për raportin e tyre, por nuk kanë munguar as komentet negative.

“Sa e shëmtuar, s’kisha guxuar kurrë të të prek ty.”, “Mbeturina të të tjerëve të dy. Ordinera”– janë disa nga komentet e lëna nga ndjekësit, ndërkohë këngëtarja ka vendosur të mos iu përgjigjet.

Prej disa muajsh Fifi dhe e Adisi po jetojnë romancën e tyre në sytë e publikut. Çifti i formuar pak kohë më parë, nuk e kanë pasur aspak problem që ta publikojnë historinë e tyre, duke mos i kursyer puthjet, përqafimet dhe dedikimet plot dashuri për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X