Monday, June 17, 2024
spot_img

I kërkoi lekë për një hall, telefonata nxjerr zbuluar miqësinë mes Fatmës dhe Aulonës

- Advertisement -..

Në emisionin e televizionit Top Channel ‘Goca dhe Gra’ Fatma është përballur me dënimin e papritur nga kolegët.

Sipas një loje qe po zhvillohej ajo duhej të merrte në telefon kontaktin e parë dhe ti kërkonte 2000 euro. Kështu të parën Fatma telefonoi mikeshën e saj Aulona Musta dhe i thotë: “Më duhen 2000 euro sepse kam një hall “

Në fillim Aulona nuk po e dëgjonte mirë. Por më pas dha përgjigjen që pjestaret në emision mezi po prisnin : ” Sot është e vështirë sepse jam për emision i thotë Aulona por nesër nëse është e mundur.

Aulona më pas e ka kuptuar se ky ka qenë një rreng sa për ekran.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X