Monday, June 24, 2024
spot_img

I lane pas mëritë e tyre? Einxhel i bën ftesën publike Donaldit…

- Advertisement -..

Einxhel Shkira ishte e ftuar në “Shqipëria Live”, ku foli për ditët jashtë shtëpisë së Big Brother VIP, marrëdhënien me DJ Dagz, familjen e tij dhe banorët e shtëpisë së fanshme që tashmë janë jashtë.

Mes të tjerash moderatorja u ndal edhe te Donaldi dhe Beatrix. Ajo tha se me Beatrix ka komunikim dhe marrëdhënie shumë të mirë, kurse me aktorin tregoi se nuk ka komunikuar. Megjithatë, ajo e vlerësoi për iniciativat që ka marrë pas daljes dhe madje e ftoi t’i bashkohej edhe asaj në projektin që ka ndërmarrë.

“Me Beatrix kam folur dhe Dagz po fliste para pak minutash para se të bëhesha gati. Me Donaldi nuk kam folur dhe nuk besoj se ka folur njeri nga ne. Kam parë se është aktivizuar në format e tij dhe më bëhet qejfi që gjithsecili po bën atë që do tanimë. Do doja që dhe Donaldi të ishte pjesë e projektit tim duke qenë se kur ishim brenda e përkrahu dhe pëlqeu dhe kam parë se edhe ai po merret me aktivitete bamirësie. Unë kam kërkuar ndihmën e të gjitha banoreve të Big Brother VIP”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X