Saturday, July 20, 2024
spot_img

Ish-konkurrentja e “Përputhen” së shpejti bëhet nënë për herë të dytë

- Advertisement -..

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka, ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo ka ndarë me ndjekësit në llogarinë presonale të Instagram-it një video teksa ka zbuluar gjininë e bebit.

Dhe po! Përsëri ajo do të bëhet nënë e një djali. Rikujtojmë që po ashtu në vitin 2022 ajo u bë nënë e një djali, teksa asokohe ende nuk e kishte prezantuar bashkëshortin e saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X