Monday, June 24, 2024
spot_img

Ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga SHQIPTARËT!

- Advertisement -..

Muzika është pjesë e pandarë e përditshmërisë tonë, pasi na shoqëron në çdo ambient të mundshëm, si në klube, makinë, shtëpi dhe loKale të ndryshme. Tani që pjesa më e madhe e klubeve të natës janë të hapura, artistët kanë patur mundësinë të performojnë pranë fansave të tyre të shumtë, madje ju kanë dhuruar dhe hite të bukura.
Emra të njohur të muzikës në vend si, Elvana, Dafina, Noizy, Mc Kresha, Majk, Don Xhoni kanë publikuar këngë të reja të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.
Por cila është kënga që po dëgjohet më së shumti nga shqiptarët?
Në vend të parë është bashkëpunimi i suksesshëm i Elvanës, Bardhit dhe Dj Gimi-O nën titullin “EX”, këngë e cila është trending numër 1.
Në vend të dytë, kënga më e dëgjuar është “Nuk je” e Donald Veshaj, ndërsa në vend të 3-të është “Telefono” e 2TON.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X