Monday, June 24, 2024
spot_img

Ja me kë do të bashkëpunojë Nora Istrefi në projektin e rradhës!

- Advertisement -..

Nora Istrefi së shpejti do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor.

Mësohet se këngëtarja e njohur nuk do të vijë solo por me një bashkëpunim me grupin e njohur NRG Band.

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar dhe pritet që gati për publikim të jetë së shpejti.

‘’Më mungon’’ është kënga e fundit  e Norës e publikuar para pak javësh, e cila mori pëlqyeshmëri të madhe të publikut.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X