Monday, June 17, 2024
spot_img

Ja sa kushtoi veshja e fundit e Bleona Qerretit në “Love Story”…

- Advertisement -..

Përherë elegante dhe mjaft sensuale, Bleona Qereti shkëlqeu sërish me veshjen e fundit në “Love Story”.
Këngëtarja, që është dhe opinioniste e këtij emisioni, u shfaq me me një kostum të zi të markës “Dolce and Gabanna”, I cili kushton goxha.

Faqja “Mes për mes” në Instagram, kanë bërë të ditur se ky kostum i saj kap blerën rreth 3,154 euro. Ndërkohë, ajo kishte vendosur edhe vathë të markës “House of Emmanuele”, të cilat arrijnë në 545 euro.

Kombinimi i zgjedhur prej saj, ishte padyshim perfekt!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X