Friday, June 14, 2024
spot_img

“Jam me një bionde sonte”- Bruno i “Për’puthen” i rrëfen live “tradhtinë” Anës, ja reagimi i saj (VIDEO)

- Advertisement -..

Bruno Shemsho dhe Floriana Gjini u larguan rreth një muaj më parë si çift nga “Për’puthen”. Prej disa javësh ata ishin deklaruar për njëri-tjetrin dhe kështu vendosën ta vijojnë lidhjen e tyre larg kamerave.

Ish-konkurrentët janë mjaft aktivë në rrjetet sociale duke postuar foto apo video nga jeta e tyre jashtë programit. Së fundmi çifti Ana dhe Bruno ishin në një video live, ku Ana e pyet Brunon se me kë është.

Konkurrenti i thotë se “sonte jam ne një bionde” duke kthyer më pas kamerën duke treguar se “biondia misterioze” është në fakt  një tjetër ish-konkurrent, Xhaferri, i cili ka lyer flokët pak kohë më parë. Ndërkohë Ana e ka marrë mjaft me sportivitet shakanë e partnerit të saj, duke qeshur.

@xhaferfan

@xhaferthaqi @brunoshemsho @annagjini_ @andreaaaaaaa80 ✔

♬ original sound – xhaferfan
Ndonëse kanë dalë nga programi i famshëm çifti ka treguar në intervista se nuk ka ndërmend të marrë hapa të mëdha në lidhjen e tyre, duke thënë se duan t’i marrin hapat me ngadalë. Madje, ata janë të kursyer edhe në rrjetet sociale ku nuk postojnë shumë foto së bashku.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X