Friday, June 14, 2024
spot_img

Janë apo nuk janë bashkë? Kjo foto vërteton raportin mes Adrolës e Capital T

- Advertisement -..

Janë bashkë, nuk janë bashkë? Kjo është pyetja që bëhet më shumë për Adrola Dushin dhe Capital T.

Edhe pse asnjëri nuk e ka pohuar se mes tyre ka një raport dashurie, çifti janë kapur disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Çifti është kapur ‘mat’ në një udhëtim drejt Romës. Kjo foto tregon se ata janë ende bashkë e se lidhjen e tyre po e mbajnë larg syrit të publikut.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X