Monday, June 17, 2024
spot_img

Janë ribashkuar? Semi Jaupaj shihet krah Bojken Lakos

- Advertisement -..

Bojken Lako dhe Semi Jaupaj i dhanë fund lidhjes pas 8 viteve së bashku dhe kjo u konfirmua nga këngëtarja gjatë pjesëmarrjes së saj në festivalin ‘’Kënga Magjike’’. Gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë Semi ka folur për lidhjen mes tyre duke thënë se Bojken ishte dashuria e saj e parë dhe e njohu kur ishte 17-vjeçare ndërsa ai 34.

Dyshja kanë ruajtur një raport të mirë dhe pas ndarjes dhe të njëjtën gjë ka treguar dhe së fundmi përmes një postimi që ka bërë në Instagram.

Këngëtarja ka postuar në Instastory një video, ku shihet se është nën shoqërinë e ish-partnerit të saj. “Shoku im më i mirë i jetës”, shkruan Semi krahas videos.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X