Monday, June 24, 2024
spot_img

Janë rikthyer sërish bashkë? Zbulohet si qëndron e vërteta e lidhjes mes Loredanës dhe Mozzik

- Advertisement -..

‘Lufta e trëndafilave’ mes Loredanës dhe Mozzik vazhdon. Ata janë një nga çiftet më të përfolur për ndarjet dhe ribashkimet e shumta mes tyre, por këtë herë nuk kemi të bëjmë me një ribashkim. Të paktën ende…

Ndjekësit e çiftit kanë vënë re në rrjetet sociale se ata kanë veshur rroba të njëjta. Fillimisht një palë çizme dhe më pas një jelek jeshil. Kjo bëri që ata të aludonin se reperët janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Por, burime pranë çiftit kanë zbuluar për “Panorama Plus” se dyshja nuk janë ribashkuar dhe vijojnë rrugët e tyre të ndara. Diçka e tillë është pohuar edhe nga vetë reperja në rrjetet sociale. E pyetur nëse është me Mozzik ajo e ka mohuar shkurt duke i shkruar një komentueseje: “JO”.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X