Monday, June 24, 2024
spot_img

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, Bora Zemani zbulon si duket pa makeup

- Advertisement -..

Duke qenë se i shohim gjithnjë të kuruara kurioziteti për të parë personazhet publike në jetën e përditshme, larg shkëlqimit të fotove në rrjetet sociale dhe pa makeup është i madh.

E kur shumë mund të hezitojnë të postojnë foto të tilla Bora Zemani nuk është njëra prej tyre. Moderatorja ka publikuar një video duke u bërë gati në Instastory ku shihet pa pikë grimi në fytyrë.

Sigurisht makeup ka efektin e vetë por edhe ujë e sapunë, Bora duket shumë bukur.

Shumë muaj pas puthjes së famshme në “Big Brother VIP”, lidhjes dhe ndarjes nga Beatrix Ramosaj, lutjeve dhe statuseve, lajmeve të vërteta dhe të pavërteta, Donald Veshaj dhe Bora Zemani u shfaqën krah njëri-tjetrit në eventin e organizuar nga Valdrin Sahiti.

Në pamjet që u bënë menjëherë kryefjalë e mediave sociale, ata shiheshin në një tavolinë të përbashkët teksa aktori i ndizte cigaren moderatores. Kaq mjaftoi që njerëzit ta interpretonin këtë shfaqje si një ribashkim i tyre.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X