Monday, June 24, 2024
spot_img

Jessie J konfirmon lidhjen e re me basketbollistin Chanan Colman teksa shihen duke shkëmbyer puthje gjatë një dalje në Los Angeles

- Advertisement -..

Ajo fillimisht ndezi spekulime për romancë me basketbollistin, Chanan Safir Colman gjatë një pushimi në Karaibe muajin e kaluar.

Dhe Jessie J konfirmoi se po takohet me atletin profesionist 38-vjeçar, pasi ajo u pa duke e puthur atë në një takim dreke në Los Angeles të hënën (18 prill).

Padyshim që çifti është në fazën e muajit të mjaltit pasi këngëtarja 34-vjeçare nuk i rezistoi dot puthjes me Chanan pavarësisht se kishte maskë për fytyrën.

Jessie kishte veshur një bluzë të bardhë të prerë së bashku me dollakë të zinj, çorape të bardha Nike dhe atlete shumëngjyrëshe.

Krijuesja e hitit “Bang Bang” ishte e pajisur me një çantë të madhe lëkure të zezë me tegela dhe syze dielli.

Çifti i lumtur fillimisht ndezi thashethemet për romancë muajin e kaluar në ishullin Necker të Richard Branson në Karaibe, ndërsa Chanan i është bashkuar Jessiet për udhëtimin e punës.

Jessie hyri në Instagram në atë kohë dhe dukej komode me basketbollistin profesionist danezo-izraelit Chanan në një foto grupore në plazh.

“Nuk ka qenë një kohë e lehtë për të pas abortit të saj në fund të vitit 2021, por ajo po shikon anën e mirë të gjithçkaje.

Kujtojmë që në janar, Jessie tregoi sinqerisht se si vuajtja e një aborti spontan nëntorin e kaluar dhe ishte ‘koha më e trishtuar dhe më e vetmuar’ e jetës së saj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X