Friday, June 14, 2024
spot_img

Johnny Depp e shpëton video e tradhëtisë nga beteja gjyqësore

- Advertisement -..

Gjatë gjyqi mes çiftit dikur simpatik Johnny Depp dhe Amber Heard kanë dalë prova të tjera. Kujtojmë se Amber ka paditur ish partnerin e saj për dhunë, teksa pretendon t’i marrë atij 100 milionë dollarë dëmshpërblim.

Ndërkohë Johnny Depp ka përdorur disa video kundër Amber, ku kjo e fundit shihet teksa takohej me Elon Musk dhe James Franco, më të cilët Depp pretendon se ajo e ka tradhtuar.

Gjatë seancën gjyqësore, Johhny nxori pamjet e Amber Heard duke u takuar në orët e vona të natës me personazhet mjaft të njohura, Elon Musk dhe James Frankon. Sipas provave që Johnny solli në seancën gjyqëaore u vëtetua se këto takime ish-gruaja e Depp i ka bërë kur ishte ende e martuar me të.

Vidiot tregojnë pamjet e ashensorit ku aktorja shfaqet pa rroba, e mbuluar vetëm me një batanije, ndërsa shihet në momente shumë intime. Kjo provë e re dëshmon se Heard nuk ishte besnike ndaj Johhny dhe shumica e akuzave të saj mund të hidheshin poshtë vetëm për shkak të kësaj.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X