Monday, June 24, 2024
spot_img

Kapen MAT! Më të dashuruar se kurrë, këngëtarja shqiptare dhe partneri i saj shfaqen krah njëri-tjetrit

- Advertisement -..

Rita Ora dhe i dashuri i saj, Taika janë shfaqur më të dashuruar se kurrë , teksa ishin me disa miq për darkë në La Poubelle Bistro në Los Angeles të mërkurën.

Pavarësisht se ishin në publik ata nuk nguruan ta shfaqnin dashurinë e tyre, pavarësisht ambientit ku ndodheshin.

Sipas Daily Mail çifti dukej tejet i dashuruar, ndërsa qëndronin pranë njëri-tjetrit teksa shijonin çdo moment. Pothuajse të gjithë mbrëmjen përqafimet dhe puthjet nuk munguan.

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë ngjyrë blu të errët, me temina ndriçuese, ndërsa pjesa mbrapa ishte dekolte. Më pas veshi një xhaketë ngjyrë të zezë,ndërsa me bizhuteritë e vendosura kishte kompletuar veshjen.

Me flokët kaçurrela të lëshuara dhe me pak makijazh, këngëtarja dukej shumë bukur.

Regjisori ishte veshur thjeshtë, me një këmishë me figura dhe kapele bejsbolli ngjyrë blu.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X