Monday, June 24, 2024
spot_img

Kejvina shfaqet joshëse në imazhet e fundit

- Advertisement -..

Modelja, Kejvina Kthella është aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo me imazhet e saja zakonisht merr vëmendjen e publikut.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku ka marrë vëmendjen e publikut me pamjen e saj.


E veshur me pantallona të kaltër dhe bluzë të shkurtër ajo është shfaqur mjaft joshëse.

Ndryshe, Kejvina është bërë e njohur nga emisioni “Xing me Ermalin” mirëpo që nga atëherë nuk e kemi parë modelen në ndonjë projekt televiziv. 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X