Saturday, July 20, 2024
spot_img

“Kemi një emër”/ Jori dhe De Palma drejt altarit? Modelja zbulon planet për fëmijë

- Advertisement -..

Jori Delli dhe Fred de Palma janë një prej çifteve më të përfolur të showbizit. Bukuroshja shqiptare dhe artisti italian tashmë po shijojnë në publik romancën e tyre disa vjeçare dhe duken më të lumtur se kurrë.

Por nga dyshja duket se kemi lajme të reja. Së fundmi, në një intervistë në “Pushime on top”, Jori ka zbuluar edhe planet për martesë dhe një fëmijë me artistin italian.

Keni diskutuar për fëmijë, për martesë?

“Po-po, flasim. Kemi një emër. Një emër goce, gjysmë i shpikur, ka dhe ca gërma të emrit tim”, ka thënë Jori duke konfirmuar se në planet e tyre ka edhe martesë edhe fëmijë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X