Monday, June 17, 2024
spot_img

Kënga e re e Robert Berishës i dedikohet personit më të shtrenjtë që nuk jeton më!

- Advertisement -..

Jemi mësuar ta shohim me këngë ritmike dashurie dhe të buzëqeshur e shumë argëtues por Robert Berisha në projektin e ri do të vijë komplet ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtari i njohur ka realizuar një dedikim për nënën e tij të ndjerë, e cila ndërroi jetë në janarin e vitit 2021.

Ka qenë Roberti që përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se kënga e tij e re i dedikohet nënës dhe mban titullin ‘’Nanë’’.

Kënga do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe pritet të publikohet me datë 30 prill.

Ndryshe Roberti krahas aktiviteteve muzikore po vazhdon suksesshëm edhe në fushën e moderimit me emisionin e tij të përjavshëm ‘’Robi plaket kur don vet’’.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X