Monday, June 24, 2024
spot_img

Kënga e re i dedikohet Donaldit? Trixa tregon të vërtetën

- Advertisement -..

Beatrix Ramosaj publikoi këngën e re “Ma shumë se ti” dhe menjëherë u përfol se është një dedikim për Donaldin.

Teksti përshtatej me historinë e saj dhe Donaldit, që nisi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe përfundoi pas daljes.

Por sot Trixa ka treguar me lezet se kënga nuk është dedikim pasi tekstin nuk e ka shkruar vetë.

Ajo ka ndarë postimin e Vig Poppas, i cili ka shkruar tekstin dhe shprehet: “Këtë këngë kam dashur ta bëj vetë, por më vjen mirë që u realizua prej Beatrix”.

Ramosaj ka falenderuar tekstshkruesin dhe ka hedhur poshtë thashethemet.

Trixa i përgjigjet komenteve që thonë se kënga e re i

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X