Monday, June 17, 2024
spot_img

Këngën e re të Dafinës e keni dëgjuar para 20 viteve te ‘’Zhade’’

- Advertisement -..

Dafina Zeqiri sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor në bashkëpunim me reperin Elinel.

Kënga mban titullin ‘’Faj’’ dhe erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Por një pjesë e këngës nuk është komplet e re, pasi atë e kemi dëgjuar edhe para 20 viteve.

Të gjithë ata që e kanë shikuar serialin ‘’Kloni’’ me protagonisten ‘’Zhade’’, mund ta kenë dëgjuar te kënga ‘’Dime’’ që ka qenë pjesë e këtij seriali.

Nuk dihet nëse është kopjim, rastësi apo inspirim por se ngjajnë dy këngët, nuk ka dyshim

Dafina x Elinel minuta 0:53

Clone-Dime minuta 1:14

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X