Friday, June 14, 2024
spot_img

Këngëtari Don Xhoni feston sot 22 vjetorin, shikoni çfarë super dhuratë i bëri vetes

- Advertisement -..

Don Xhoni, emri i vërtetë i të cilit është Xhonatan Isufi, feston sot ditëlindjen. Reperi bën 22 vjec dhe ky vit e ka gjetur plot suksese në karrierë. Me këtë rast ai i ka bërë vetes edhe një super dhuratë.

Reperi ka treguar se ka blerë një vilë. “Dhuratë vetes për ditëlindje. Vilë në pandemi” shkruan Don Xhoni.

Për ditëlindje reperi ka udhëtuar drejt Parisit me miqtë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X