Monday, June 24, 2024
spot_img

Këngëtarja shqipëtare bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet emri i veçantë i bebushit!

- Advertisement -..

Blerina Braka është bërë nënë për herë të dytë.
Këngëtarja shqiptare solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën një emër shumë të veçantë.

Bluid është emri i vogëlushit, të cilin e zbuloi vet Blerina përmes rrjeteve sociale.
“Zemra plot… Kjo ndjenjë nuk ka fjalë, është mrekulli. Mirë se na erdhe Bluid, na plotësove familjen dhe na mbushe shpirtin. Faleminderit Zot”, ka shkruar këngëtarja ku shfaq një foto me dorën e saj dhe të bebushit.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X