Monday, June 24, 2024
spot_img

Këngëtarja shqiptare publikon momentin në çaste intime me të dashurin

- Advertisement -..

Artistja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka ndarë me fansat e saj një video të rrallë teksa shihet në çaste intime me të dashurin.

Në video shfaqet kineasti Keyan Safyari  teksa ka përqafuar dhe puth gjithë dashuri në qafë artisten. 


Ndonëse kohët e fundit ka qenë mjaft e rezervuar mbi jetën e saj private, së fundmi ajo ndau këto imazhe pë të treguar që lidhja e saj shkon më së miri, madje njësoj si ditën e parë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X