Monday, June 17, 2024
spot_img

Këta janë konkurrentët që pritet të hyjnë në Big Brother VIP 2

- Advertisement -..

Big Brother VIP ka pasur sukses të jashtëzakonshëm.

Kjo pasi personazhet që kanë qenë brenda ishin figura të njohura për publikun, që më pas fama e tyre është rritur më shumë.

Mirëpo, tashmë në media dhe rrjete sociale janë duke qarkulluar disa emra të mundshëm si kandidatë për spektaklin e radhës.

Eva Murati, Kejvina Kthella, Ledri Vula, Shpat Kasapi, Fatjon Kuqari, Vini Veli, Roza Lati janë disa nga emra që po lakohen.

Ndryshe, deri më tani nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar, mirëpo shumë nga ta janë pyetur në intervista lidhur më pjesëmarrjen dhe disa nga ta vetëm që kanë larguar si pyetje, mirëpo nuk e kanë mohuar.

Në lidhje me spektaklin Arbana ka deklaruar se në shtator do të kenë planin gati.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X